ECEKÖY İSTANBUL PEYNİR FUAR’INDA YERİNİ ALIYOR

0
192

KEDV desteğiyle Bigalı kadınların el ele vererek kurdukları Biga Kadın Kooperatifi Eceköy İstanbul Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 03-06 Mart 2022 tarihleri arasında yapılacak olan Peynir Fuarı’na katılım sağlıyor. Biga’yı ve peynirlerini tanıtacak olan Eceköy 06 Mart pazar günü saat 14:30-15:30 aralığında ‘Çerkes Peyniri Yapımı’ atölyesi gerçekleştirecek.

Biga’nın tanıtımına, Biga’da onlarca kurum, firma, kişi varken verdiği destek ve temsil çabası için ECEKÖY kadınlarına Biga Köy Haberleri Web Sitesi olarak sonsuz teşekkür ediyoruz, canı gönülden kutluyoruz.

▶️ PEYNİR FUARI HAKKINDA: Sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış olan ,200 çeşidiyle dünyanın en zengin peynir kültürlerinden birine sahip olan Türkiye’nin peynir çeşitliliğinin ülkemizde ve dünyada tanıtılmasına vesile olarak, sektörün üretim ve satışlarının katlanarak artması ve dünyada hak ettiği yeri alması ana hedefimizdir.

İlkini 2019 yılında gerçekleştirdiğimiz Türkiye’nin ilk Ulusal Peynir Festivalini 200’ü aşkın katılımcı firma, 50.000‘in üzerinde profesyonel ve genel ziyaretçi, Ticaret Borsaları, Sanayi Odaları ve Kalkınma Ajanslarının katılımıyla gerçekleştirdik.

20’den fazla TV kanalı, çeşitli gazete ve dergiler ile sosyal medya kanalları canlı yayınlar, haberler ve röportajlar ile festivale ilgi gösterdi.

Yüzlerce profesyonel satın almacı fuarı ziyaret etti,özellikle restaurant, cafe ve oteller ile gurme marketler fuara yoğun ilgi gösterdi.

Fuarımıza yurt dışı müşterilerinin de davet edilmesi ile uluslararası olarak sektöre katkı sunmak tek hedefimiz.

Tüm dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen COVİD salgını nedeni ile ertelemek zorunda kaldığımız 2.İstanbul Peynir Fuarımız 03-06 Mart 2022 tarihleri arasında sizlerle buluşuyor.

İş birliktelikleri için B2B görüşme alanında tüm profesyonel görüşmeler organize edilecektir. Görüşme programındaki ziyaretçilerimiz Yurtdışı Alım heyetleri ; Yurtiçi Otel ,Restaurant ,Cafe, Market zincirleri yetkili kişileri olacaktır.

Konferans & Seminer programı ve özel mutfak kurulumu ile şovların yer alacağı etkinlik sahnemizle fuarımız 4 gün boyunca alanında ünlü isimlere ev sahipliği yapacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here